كدخبر: 13365 تاريخ : ۲۲ دی ۱۳۹۱ - ۰۲:۲۶ نسخه چاپي ارسال به دوستان

رئیس جدید آموزش وپرورش تولمات معارفه شد

No categories

DSC00175

صومعه سرانیوز: طی برگزاری  مراسمی از زحمات محمود جمالدار تقدیر شد و محمد فرد اسماعیلی به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش تولمات منصوب شد.

DSC00166
به گزارش خبرنگار ما، مهندس خصوصی به توانایی فرهنگیان اندیشمند در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: باتوجه به فشارهای اقتصادی موجود از سوی دشمنان مدیران باید در کمترین وقت وکمترین فرصت و امکانات بیشترین بهره را ببرند تا بتوانیم در مقابل هجمه فشار های اقتصادی و تحریم ها ی  دشمنان ایستادگی کنیم.
وی از رئیس جدید آموزش و پرورش تولمات خواست سیاست های دولت را اولویت کار شان قرار دهند و افزود : برنامه های جدید آموزشی با توجه به قابلیت های تولمات در دست اجرا است و باید با جدیت مورد پیگیری قرار دهد. مهندس خصوصی افزود: شبکه سیاه در آموزش و پرورش تولمات باید شکسته و مانع رسیدن به اهداف آنان شد.
وی بازی با فرهنگ به ویژه در آموزش و پرورش را نادرست دانست و گفت: نظام مقدس نظامی پویا است و سدهای که توسط شبکه های سیاه در جلوی  شکوفایی و اندیشه و افکار فرهنگیان تولمات ایجاد شده است باید ازبین رفته تا کسانی که شایستگی مدیریت را داشته اند و محروم شده شناسایی شوند.

نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی افزود : جناح بازی در شهر صومعه سرا نباید حق و عدالت را از بین ببرد و باید مانع رخنه جناح بازی در آموزش و پرورش شویم.

رئیس جدید آموزش و پرورش تولمات در ادامه افزود: تولمات از ظرفیت و استعداد فراوان برخوردار است و باید همه دست به دست هم دهیم و لا تحاد و همدلی زمینه های شکوفایی قابلیت های نسل جوان را شکوفا کنیم .
وی از همه کارکنان، معلمین ، مسوولان  خواست تا آموزش و پرورش رادر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری حمایت کنند .

در پایان محمود جمالدار طی حکمی به سمت معاون اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش گیلان منصوب شد.

ف. حسن پور _ک ۱۷۵_ صومعه سرانیوز

دیدگاه‌‌های شما
  • باسلام مهندس خصوصی لطفاً اشخاصی که ازسران فتنه سبز بنام ….. درشهرستان بودند . ازخودتان دور کنید چون سلام گرگ بی طمع نیست

  • مهندس خصوصی ازنیروهای ولایتی می باشد واطرافیان خودرامی شناسد که با چه اهدافی ایشان راهمراهی می کنند

  • سران فتنه ی سبز ؟! خیلی ها اصلاح طلب و سبز هستند اما اتهام سران فتنه ی سبز آنهم در صومعه سرا گنده گویی عظیم و عجیبی است و بوی فتنه انگیزی می دهد

  • من بعنوان یک فرهنگی در منطقه تولمات با خواندن متن بالا حالم به هم خورد و از عبارت شبکه سیاه در اموزش و پرورش تولمات که اقای نماینده …. فرمودند؟؟!! متاسف شدم.خدا نکند اموزش و پرورش منطقه با فرهنگ تولمات بااین انتصابهای فامیلی و ستاد انتخاباتی (افرادی که برای پست گرفتن۲۴ساعته به دنبال نماینده میدوند)و هیچ ملاک دیگری مد نظر نیست. به روز سیاه بیفتد………؟

  • افرین به نماینده که این اقای ۳۲ سال سابقه را شناسایی و به مدیریت و توانایی ایشان پی بردند تا … فرهنگیان تولمات را به سفیدی تبدیل کنند.البته با معاونت برادر زاده اش بر اداره این هدف سریعتراتفاق می افتد؟؟؟؟؟……!!!!!!!

  • تعجب می کنم برادر زاده اقای نماینده که در تولمات تدریس می کند ۲سال سابقه کار دارد وهنوز رسمی قطعی نشده است . چطور نماینده به اقای جمالدار …می اوردند که شما به حرف من گوش نمی کنیدو برادر زاده ام را … نمی گذاری . راستش اقای جمالداردرشناسایی مدیران شایسته و محروم شده!!!!!!!!؟؟؟؟ مشکل داشت.اقای جمالدار باید از تیز بینی و باهوشی نماینده یاد میگرفت…….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

  • Switch to our mobile site